ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської районної ради

Назва об’єкта: частина приміщення загальною площею 49 м² (корисною площею 32м²), що знаходиться на першому поверсі двоповерхової будівлі Рівчак-Степанівської сільської лікарської амбулаторії за адресою: Чернігівська область, с.Рівчак-Степанівка, вул. Центральна, 3.

Мета використання об’єкта оренди: стоматологічний кабінет

Балансоутримувач: Комунальне некомерційне підприємство «Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської районної ради.

Розмір орендної плати: визначається згідно з Положенням про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Носівського району, затвердженим рішенням районної ради від 20.06.2012, зі змінами. Термін, на який майно передається в оренду: до 5 років, якщо менший термін не запропоновано заявником.

Умови, яким повинні відповідати пропозиції заявників, які викладаються у заяві на передачу в оренду майна:

  • зобов’язання щодо використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та його належного утримання ;
  • погодження з умовами типового договору оренди;
  • погодження з базовою орендною платою.

Заяви про оренду майна приймаються КНП «Носівський районний центр ПМСД» за адресою: Чернігівська обл., м.Носівка, вул.Центральна, 53.

Термін прийняття заяв про оренду: протягом 10 робочих днів, починаючи з першого робочого дня, наступного за датою публікації.

Додаткову інформацію можна отримати у бухгалтерії КНП «Носівський районний центр ПМСД» за адресою: м.Носівка, вул..Центральна, 53. Телефон 21625